اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email

آموزش ساخت اپل آیدی

ساخت اپل ایدی با سیمکارت خارجی

برای لذت بردن از همه خدمات اپل از همان اپل ایدی استفاده کنید. نحوه ایجاد آن را بیاموزید.

اگر از خدمات اپل استفاده می کنید ، از قبل شناسه اپل دارید و نیازی به ایجاد شناسه جدید ندارید. با نحوه ورود ، مدیریت و محافظت از حساب خود آشنا شوید. مطمئن نیستید یکی دارید؟ برای یافتن اپل ایدی خود ، نام و آدرس ایمیل خود را در صفحه حساب اپل ایدی وارد کنید.

اپل ایدی حسابی است که شما برای دسترسی به خدمات اپل مانند iCloud ، App Store ، فروشگاه iTunes ، Apple Music و غیره از آن استفاده می کنید. این شامل آدرس ایمیل و گذرواژه ای است که برای ورود به سیستم استفاده می کنید و کلیه اطلاعات تماس ، پرداخت و امنیتی که در سرویس های Apple استفاده خواهید کرد.

آموزش ساخت Apple ID

مهم نیست که اپل ایدی خود را از کجا ایجاد می کنید ، فقط بخاطر داشته باشید که از آن برای ورود به سیستم هر سرویس Apple استفاده کنید. به این ترتیب می توانید با یک حساب کاربری و رمزعبور به همه چیز دسترسی پیدا کرده و آنها را مدیریت کنید.

در دسترس بودن و ویژگی های فروشگاه ممکن است بسته به کشور یا منطقه متفاوت باشد.

لازم به ذکر است با توجه به تحریم شماره های ایران امکان ثبت نام با سیمکارتهای ایرانی وجود ندارد و به راحتی با استفاده از سیم کارتهای بین المللی میتوانید وریفای اپل ایدی  را انجام دهید

ضمنا توصیه به استفاده از پروکسی برای ارتباط امن با سرور اپل داریم.

یک اپل ایدی در iPhone ، iPad یا iPod touch خود ایجاد کنید

وقتی روی iPhone ، iPad یا iPod touch جدید خود نصب می کنید ، ممکن است از شما خواسته شود اپل ایدی و رمز ورود خود را وارد کنید. اگر شناسه اپل ندارید ، می توانید هنگام راه اندازی دستگاه خود ، شناسه جدیدی ایجاد کنید.

بعداً می توانید آن را در App Store تنظیم کنید.

روز تولد خود را انتخاب کنید و نام خود را وارد کنید. روی بعدی ضربه بزنید.

روی استفاده از آدرس ایمیل فعلی خود ضربه بزنید یا روی دریافت آدرس ایمیل رایگان iCloud ضربه بزنید.

با استفاده از App Store در دستگاه خود ، شناسه Apple ایجاد کنید

App Store را باز کنید و روی عکس پروفایل خود ضربه بزنید.

روی ایجاد اپل ایدی جدید ضربه بزنید. اگر این گزینه را نمی بینید ، مطمئن شوید که از سیستم iCloud خارج شده اید.

ایمیل ، رمز ورود خود را وارد کنید و کشور یا منطقه ای را انتخاب کنید که با آدرس صورتحساب برای روش پرداخت شما مطابقت داشته باشد. آدرس ایمیلی که ارائه می دهید اپل ایدی جدید شما خواهد بود. *

شرایط و ضوابط و سیاست حفظ حریم خصوصی اپل را بخوانید ، سپس روی «موافق با شرایط و ضوابط» ضربه بزنید. روی بعدی ضربه بزنید.

نام و روز تولد خود را وارد کنید ، سپس برای اشتراک در Apple Updates در صورت تمایل ضربه بزنید. این امر شما را در جریان آخرین اخبار ، نرم افزارها ، محصولات و خدمات اپل قرار می دهد. روی بعدی ضربه بزنید.

کارت اعتباری و اطلاعات صورتحساب خود را وارد کنید ، سپس روی بعدی ضربه بزنید. همچنین می توانید None را انتخاب کنید و بیاموزید که اگر None نمایش داده نشود یا نتوانید آن را انتخاب کنید چه کاری باید انجام دهید. تا زمانی که خرید نکنید هزینه ای از شما کسر نمی شود. بعداً می توانید جزئیات پرداخت خود را تغییر دهید یا حذف کنید.

شماره تلفن خود را تأیید کنید. این می تواند در تأیید هویت و بازیابی حساب در صورت لزوم به شما کمک کند. روی بعدی ضربه بزنید.

ایمیل خود را برای دریافت ایمیل تأیید از طرف Apple بررسی کنید و مراحل تأیید آدرس ایمیل خود را دنبال کنید. بیاموزید اگر می خواهید در iPhone ، iPad یا iPod touch خود ایمیل تنظیم کنید ، چه کاری باید انجام دهید.

پس از تأیید آدرس ایمیل خود ، می توانید از اپل ایدی خود برای ورود به فروشگاه iTunes ، App Store و سایر سرویس های Apple مانند iCloud استفاده کنید.

یک اپل ایدی در کامپیوتر خود ایجاد کنید

در Mac خود ، با استفاده از App Store می توانید APPlE ID ایجاد کنید. اگر از رایانه شخصی Windows استفاده می کنید ، می توانید با استفاده از iTunes برای ویندوز شناسه Apple ایجاد کنید. اگر iTunes برای ویندوز ندارید ، می توانید یک اپل ایدی در وب ایجاد کنید.

در Mac خود یک شناسه Apple ایجاد کنید

فروشگاه App را باز کنید.

روی ورود به سیستم کلیک کنید ، سپس روی ایجاد اپل ایدی کلیک کنید. اگر این گزینه را نمی بینید ، مطمئن شوید که از سیستم iCloud خارج شده اید.

شرایط و ضوابط را بخوانید و با آنها موافقت کنید.

برای ایجاد اپل ایدی جدید فرم را تکمیل کنید. آدرس ایمیلی که ارائه می دهید اپل ایدی جدید شما خواهد بود.

بعد از پر کردن فرم ، روی ادامه کلیک کنید. اگر پیامی مشاهده کردید که می گوید آدرس ایمیل وارد شده از قبل با اپل ایدی مرتبط است ، این دستورالعمل ها را دنبال کنید تا در عوض از یک اپل ایدی موجود استفاده کنید.

کارت اعتباری و اطلاعات صورتحساب خود را وارد کنید ، سپس روی ادامه کلیک کنید. همچنین می توانید None را انتخاب کنید و بیاموزید که اگر None نمایش داده نشود یا نتوانید آن را انتخاب کنید چه کاری باید انجام دهید. ما فقط هنگام خرید از شما هزینه دریافت خواهیم کرد. بعداً می توانید جزئیات پرداخت خود را تغییر دهید یا حذف کنید.

نوشته‌های دیگر

آموزش ساخت حساب پی پال
روتر WiFi قابل حمل چیست؟
مزیتهای سیمکارت بین المللی برای مسافران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *