اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email

آموزش ساخت حساب پی پال

PayPal یک سیستم پرداخت آنلاین معروف است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به وارد کردن مجدد اطلاعات خود برای هر معامله ، به صورت آنلاین خرید کنید. به راحتی می توانید یک حساب PayPal ثبت نام کنید و در عرض چند دقیقه شروع به استفاده از آن کنید.

در این مقاله تلاش میکنیم تا ثبت نام پی پال را هرچه ساده تر و با راهنمای تصویری به شما آموزش دهیم

قسمت اول

راه اندازی حساب PayPal مرحله 1

ایجاد یک حساب کاربری

به وب سایت PayPal بروید یا برنامه PayPal را باز کنید. می توانید از طریق صفحه اصلی PayPal یا از طریق برنامه حساب کاربری ایجاد کنید. می توانید برنامه را از گوگل پلی یا اپ تور دستگاه خود به صورت رایگان نصب کنید. روند ایجاد حساب برای وب سایت و برنامه عمدتا یکسان است.

راه اندازی حساب PayPal مرحله 2

روی “ثبت نام به صورت رایگان” کلیک کنید یا روی “ثبت نام” ضربه بزنید. با این کار فرایند ایجاد حساب و ثبت نام paypal شروع می شود.

برای حساب های تجاری ، دو گزینه متفاوت وجود دارد که هر یک از آنها ساختار هزینه و مزایای مختلفی دارند. حساب های استاندارد رایگان است ، اما مشتریان باید از طریق PayPal مسیریابی کنند تا بتوانند این قسمت را بررسی کنند. هزینه حساب های حرفه ای هر ماه 30 دلار است ، اما شما می توانید کنترل کامل نحوه طراحی مراحل پرداخت را کنترل کنید.

حساب استاندارد تجارت آزاد همان حساب قدیمی PayPal Premier است. این حساب برای کاربرانی که خرید و فروش زیادی در eBay انجام می دهند مناسب است.

آدرس ایمیل خود را وارد کنید و یک رمز عبور ایجاد کنید. اطمینان حاصل کنید که یک رمز عبور قوی ایجاد کرده اید تا هیچ کس دیگری نتواند به اطلاعات مالی شما دسترسی پیدا کند. ترجیحا از پسوردهایی که دارای حروف بزرگ و کوچک و همینطور حروف حاص هستند استفاده کنید.

مطمئن شوید که یک آدرس ایمیل معتبر وارد کرده اید ، زیرا برای تأیید حساب خود باید از آن استفاده کنید.

راه اندازی حساب PayPal مرحله 4

فرم را با اطلاعات شخصی خود را پر کنید. باید نام قانونی ، آدرس و شماره تلفن خود را وارد کنید. تمام این اطلاعات برای ایجاد حساب کاربری شما لازم است.

راه اندازی حساب PayPal مرحله 5

کارت اعتباری یا نقدی خود را وارد کنید (اختیاری). پس از وارد کردن اطلاعات شخصی خود ، از شما خواسته می شود کارت اعتباری یا نقدی خود را وارد کنید. اکنون یا بعداً می توانید این مورد را وارد کنید ، اما اگر می خواهید حساب PayPal خود را تأیید کنید ، باید در بعضی مواقع این کار را انجام دهید.

اگر نمی خواهید اکنون اطلاعات کارت خود را وارد کنید ، روی “من ترجیح می دهم ابتدا بانک خود را پیوند بزنم” کلیک کنید.

راه اندازی حساب PayPal مرحله 6

اطلاعات حساب بانکی خود را وارد کنید (اختیاری). اگر قصد دریافت پول را دارید و می توانید آن را به بانک خود منتقل کنید ، به یک حساب بانکی متصل نیاز خواهید داشت. اگر نمی خواهید مجبور به انجام این کار نیستید. فقط کافی است روی “من بعداً بانکم را پیوند می دهم” کلیک کنید تا اکنون از آن صرف نظر کنید از شما خواسته می شود تأیید کنید که می خواهید مراحل را رد کنید.

راه اندازی حساب PayPal مرحله 7

برای اعتبار PayPal اقدام کنید (اختیاری). قبل از اینکه به صفحه خلاصه حساب خود بروید ، PayPal از شما درخواست می کند برای یک خط اعتباری ثبت نام کنید. این اختیاری است ، و شما باید قبل از درخواست همه اصطلاحات را با دقت بخوانید. اگر ترجیح می دهید برای اعتبار اقدام نکنید ، “No Thanks” را کلیک کنید.

PayPal یک سیستم پرداخت آنلاین معروف است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به وارد کردن مجدد اطلاعات خود برای هر معامله ، به صورت آنلاین خرید کنید

ادامه دارد …

نوشته‌های دیگر

آموزش ساخت اپل آیدی
روتر WiFi قابل حمل چیست؟
مزیتهای سیمکارت بین المللی برای مسافران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *